Gelový systém CND Brisa Lite

Brisa gely obsahují keratin pro vynikající přilnavost a maximální trvanlivost. Hypoalergenní - neobsahují akrylát, gluteraldehyd a formaldehyd. Bez zápachu. Na nehtech vytvoří pevnou, tenkou, lehkou a přirozeně vypadající vrstvu.

SMOOTHING GEL

VYHLAZUJÍCÍ GEL

Když rýhy potřebují trochu vyhladit a její nehty potřebují trochu pomoci!
Tenké, slabé, rýhované nehty, které ne a ne narůst?

Potřebují jen trochu zpevnění a ochrany navíc?

Brisa Lite Removable Smoothing gel je SILNÝM PARTNEREM systému CND Shellac™. Tento vyhlazující gel dodá tenkou, pružnou a nezatěžující ochranu, která povrch přírodního nehtu zdokonalí a vyhladí. Vynikající při samostatném použití nebo jako zpevňující podklad pro přípravky produktové řady CND Shellac.
Bezchybné a přirozené nehty, snadná aplikace v jediné vrstvě!

SCULPTING GEL

MODELOVACÍ GEL

Chcete nehtům rychle dodat délku a tvar, vymodelovat něco krásného?
Bojíte se poškození nehtů, umělého vzhledu nebo dlouhodobého závazku?
Brisa Lite Removable Sculpting Gel je první opravdu modelovatelný a opravdu odstranitelný gel pro snadné vylepšení tvaru a délky nehtů. Pro ruce udělá totéž, co pro nohy udělají podpatky!

Krásné francouzské odstíny vytvářejí přirozený vzhled
a dokonale odolnou nehtovou modeláž; dodávají důvěru ve vlastní krásu – vždy dokonalé!

 

CND UV LAMPA - seznamte se s kvalitou

Pro dokonalé vytvrzení všech Brisa gelů doporučujeme používat CND UV lampu. Tato lampa byla speciálně vyvinuta k dosažení optimální úrovně UV záření pro vytvrzování Brisa gelů a Shellac™. Čtyři účinné, 9-ti wattové zářivky jsou strategicky rozmístěny uvnitř lampy tak, aby bylo umožněno důkladné a rovnoměrné vytvrzení všech pěti prstů jedné ruky.

                                                                Olejíček Solaroil

                                      

 

Pro zvýšení flexibility a odolnosti doporučujeme každodenní použítí Solar Oil™. Olejíček proniká do modelované vrstvy a umožňuje tak zvýšení plasticity a tudíž zvyšuje trvanlivost samotné modeláže. Každou aplikací se produkt dostává blíže k přírodnímu nehtu. U přírodního nehtu vyplňuje dutinky mezi vrstvami keratinu, čímž dochází ke zvýšení flexibility samotného nehtu a tudíž k jeho zpevnění.